Itella Estonia uus pakiteenus Parcel Connect on suunatud kohalikele e-kaupmeestele, kes soovivad laiendada oma äritegevust Euroopasse. Selle võimaldamiseks on Itella koostöös partneritega loonud 43 000 pakipunktiga Euroopat katva võrgustiku.

Teenuse kasutamiseks liitu kasutajaks: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Pärast konto loomist saad luua tellimuse Itella SmartShip iseteeninduskeskkonnas, printida pakikaardi ja lisada selle pakile. Pakke on võimalik saata Smartposti pakiautomaatide kaudu või tellida pakkide korje kulleriga.

Uue pakiteenuse sihtriikideks on lisaks Eestile veel Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Saksamaa, Austria, Belgia, Tšehhi, Holland, Poola, Luksemburg ja Slovakkia. Teenus hõlmab endas ka kohaletoimetamata pakkide tagastamist ning klientide endi poolt saadetiste tagastamist. Saatmise hind on kombinatsioon sihtriigipõhisest hinnast ja saadetise kilohinnast. Hinnakirjaga saab tutvuda siin.

Saadetise suurimad lubatud mõõtmed on 120 cm × 60 cm × 60 cm ning väikseimad lubatud mõõtmed on 15 cm x 11 cm x 3,5 cm. Lisateenusena saab saata ka ülemõõdulisi saadetisi. Saadetise suurim lubatud kaal on 31,5 kg ning väikseim lubatud kaal on 100 g.

Sõltuvalt sihtriigist jõuavad pakid lähteriigi terminalist väljumise hetkest kohale 1-5 tööpäeva jooksul. Sihtriigis toimetatakse saadetis kohale kulleriga või saabub see pakiautomaati või pakipunkti. Saadetiste teekonda saab jälgida Itella kodulehel.

Parcel Connect hinnakiri

Küsimuste korral ja kliendiks liitumiseks võtke ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..