Itella alustas uuenduslike pakiautomaatide paigaldamist. Oma valge värvi poolest äratuntavad pakiautomaadid on ainulaadsed Eestis – igal kapiuksel on oma lukk koos PIN-klahvistikuga pakkide väljastamise kiirendamiseks.

Seoses 02.08.2020 toimunud põlenguga Lasnamäel Vesse kaubakeskuses on ajutiselt suletud Lasnamäe Maksimarketi Smartposti pakiautomaat. Pakiautomaat on suletud kuni kaubanduskeskuse taasavamiseni. Kõik pakid, mis olid pakiautomaadis või teel sinna suuname ringi.

Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast!

Seoses Merimetsa Selveris toimuvate renoveerimistöödega peame ajutiselt sulgema Smartposti pakiautomaadi perioodil 03.08.2020 – 14.09.2020. Taasavame pakiautomaadi 15.09. Pakid, millele ei ole pakiautomaadi sulgemise eelneval päeval järgi tuldud, suuname Kristiine keskuse pakiautomaati.

Seoses saabuva taasiseseisvuspäevaga teenindame kliente osaliselt muudetud töögraafiku alusel.  Itella Smartposti pakiautomaatidest pakkide saatmine ja väljavõtmine võimalik vastavalt kaubanduskeskuste lahtioleku aegadele. Palume jälgida kaubanduskeskuste infot. 

19. augustil enne tühjendamist pakiautomaati sisestatud saadetised jõuavad kohale 21. augustil. 

Itella Smartposti pakimahud on võrreldes eelmise aastaga kasvanud 64 protsenti, mis näitab jätkuvalt kasvavat trendi pakiautomaatide kasutamisel. Stabiilselt suurenenud nõudlusele vastamiseks uuendas Itella Smartpost senist sorteerimisliini ja suurendab seeläbi oluliselt ka pakiautomaatide võrgustikku 260 automaadini järgmiseks aastaks.