3.-4. oktoobril toimub Sikupilli Prisma pakiautomaadi kolimine. Varem koridori lõpus asunud pakiautomaat hakkab edaspidi asuma kohe keskmise sissepääsu vastas, seega pääseb pakiautomaadi juurde varasemast mugavamalt.

Kolimispäevadel on pakiuatomaat suletud. Palun tulge oma pakkidele järele enne kolimist ehk käesoleval nädalavahetusel. Pakid, millele järele ei tulda või mis saabuvad kolimise ajal, suunatakse ümber lähimasse pakiautomaati.

Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui klientide seas. Itella Estonia OÜ allkirjas mitmekesisuse kokkuleppe 15. septembril. 

Itella Estonia OÜ austab erinevusi, toetab mitmekesisust ja kaasamist. Töötame iga päev selle nimel, et meie töötajad tunneksid ennast töökohal turvaliselt, omavaheline suhtlemine on austav, töötajaid koheldakse võrdselt ning tegutseme läbipaistvalt.

Mitmekesisuse kokkulepe algatati Eestis 2012. aastal Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi võrdse kohtlemise edendamise projekti “Erinevus rikastab” raames, mida kaasrahastasid Euroopa Komisjon, sotsiaalministeerium ja TTÜ õiguse instituut. Nüüdseks koordineerib kokkuleppe võrgustiku tegevusi Eesti Inimõiguste Keskus. Eesti mitmekesisuse kokkulepe on osa Euroopa mitmekesisuse platvormist, mis koondab sarnaseid kokkuleppe võrgustikke 26 Euroopa riigis.

Lisainfo Eesti Inimõiguste Keskuse kodulehel.

Meil on hea meel teada anda, et seoses tarkvarauuendustega oleme muutnud meie siniste pakiautomaatide kasutajaliidese lihtsamaks ja mugavamaks.

Pakiautomaadi ekraanil on nüüd lihtsam liikuda. Näiteks paki saatmiseks on vaid kaks erinevat valikut - üks kliendile, kellel on uksekood paki sisestuseks juba olemas (äriklient, müügi- v vahetusportaali kasutaja või iseteeninduses my.smartpost.ee paki saatmise vormistanud klient) ja teine kliendile, kes alustab paki saatmise vormistamist pakiautomaadi konsooli ekraanil. Oleme muudatused teinud tuginedes klientide varasemale pakiautomaadi kasutuskogemusele.

Tegemist on eelkõige tehnoloogia arengust tõukunud uuendustega, ent ühtlasi on uues versioonis arvestatud keskkonnateadlikuma tarbija soovidega. Pakiautomaadist ei saa enam ei välja trükkida kviitungeid. Soovi korral saab maksetehingu kohta tellida kviitungi e-posti aadressile. Mitterahalise liikumise kohta kviitungit ei saadeta.

Paki staatust saab operatiivselt jälgida aadressil https://itella.ee/eraklient/saadetise-jalgimine/

Meie iseteeninduses või müügiportaalis vormistatud pakkide saatjatele on lisandunud võimalus vajadusel tõsta kapi suurust pakiautomaadi ekraanil, makstes suuruste hinnavahe pangakaardiga koha peal.

Kõikide siniste pakiautomaatide kasutajaliidesed plaanime uuendada lähikuude jooksul. Loodame, et Smartpost Itella pakiautomaatide tarkvaraline uuendamine kulgeb sujuvalt ning kliendid võtavad uuendused kiirelt omaks.

 

Levimas on petuskeem, millega üritatakse inimestelt sotsiaalmeedia müügikuulutuste kaudu raha välja petta. Petuskeemi kohaselt saadetakse peale sotsiaalmeedias müügitehingu sõlmimist müüjale Itella või GLS nime kasutades e-mailile arve ja nõutakse raha tasumist.

Hoiatame inimesi petuskeemi eest, kus nõutakse Itella nime kasutades võltsarvete tasumist. Klientidelt ettevõtteni jõudnud info kohaselt tuntakse sotsiaalmeedias huvi nende toote müügikuulutuse vastu, pakutakse võimalust anda pakk üle kullerile ning saada vastu raha toote eest. Peale kokkuleppe tegemist paki müügitehingu kohta, saadetakse kliendile e-mail Itella või GLS-i nimelt, milles nõutakse väidetavalt paki kindlustus- ja saatekulude tasumist.

Smartpost Itella taolisi e-maile kunagi ei edasta ega nõua nende vahendusel oma klientidelt kindlustus- ja saatekulude tasumist. Rõhutame, et Itella saadab oma klientidele teateid vaid SMSi või e-posti teel, kus saatja nimeks on alati Smartpost. Kui teade tuleb e-posti teel, siis tuleb kahtluse korral kindlasti jälgida, et meiliaadress oleks lõpuga smartpost.ee või itella.com
Taoliste sõnumite saamisel soovitame koheselt pöörduda politsei poole. Kelmuse ohvriks langemisel soovitab ettevõte teha tehingu osas pangale tagasinõude avalduse ning oma krediitkaart koheselt sulgeda.

Seoses taasiseseisvumispäevaga toimuvad Smartposti tarned järgmiselt:

19.08.2022, reede

  • Pakiautomaadi ringid toimuvad tavapärase reedese graafiku järgi
  • Smartkuller teenindab tavapäraselt
  • Ladu on avatud 20.08 hommikuni

20.08.2022, laupäev

  • Pakiautomaatide teenindamist ei toimu
  • Smartkuller ei teeninda
  • Ladu avatakse 20.00

21.08.2022, pühapäev

  • Pakiautomaatide teenindamine laupäevase graafiku alusel
  • Smartkuller teenindab pühapäevase graafiku alusel